Šiandien, integruotos pamokos metu, pirmokai ir ketvirtokai buvo skatinami sveikai ir visavertiškai maitintis, išskiriant kuriuos produktus ir kokiomis proporcijomis sveika valgyti. Mokiniai, stebėdami video medžiagą, tyrinėdami mitybos piramidės maketą, aptarė sveikos mitybos principus. Dirbdami grupelėse ir patys atlikdami užduotis, suprato, kad ne visų produktų reikia valgyti vienodai ir kas gali atsitikti nesilaikant sveikos mitybos taisyklių. Na, o pamokos refleksijos metu vyko įtempta viktorina, kurioje mokinių grupelės, atsakinėdamos į klausimus IKT „Mentimeter“ programėlės pagalba, rungėsi taškas į tašką. Nugalėjo vaikų pasiryžimas į savo lėkštes dėti kuo sveikesnį ir įvairesnį maistą.

1 ir 4 klasių mokytojos