padeka 1kl

User Rating: 0 / 5

Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šalies etape rungėsi 60 moksleivių – regioninio Olimpiados etapo nugalėtojų. Tarp jų - mūsų mokyklos 8 kl. mokinė Kamilė Volungevičiūtė, Sūduvos regione laimėjusi pirmąją vietą. Atlikdama testą, Kamilė olimpiadoje pademonstravo savo žinias apie Lietuvos etnografinių regionų tradicinę muziką, tautinį drabužį, tarmes ir patarmes, kulinarinį paveldą, kitas tradicijas ir pristatė vertinimo komisijai vaizdinę raišką bei etnokultūrinę veiklą. Mokinė sekė nuotaikingas Jono Basanavičiaus pasakas bei Suvalkijos krašto šnekta pristatė Sūduvos regiono tautinį kostiumą. Šalies etapo etninės kultūros olimpiadoje 7-8 klasių mokinių grupėje Kamilei skirta III vieta. Olimpiadai mokinę ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ilona Bendaravičiūtė.
Mokyklos inf.

Technologij olimpiada

User Rating: 0 / 5

2022 metų vasario 22 d. Zanavykų muziejuje vyko Suvalkijos (Sūduvos) regiono IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada (antrasis etapas). Tema „Etnografiniai regionai: tradicinė muzika, tautinis drabužis, patarmės, kulinarinis paveldas ir kitos savitos tradicijos“ . Mūsų mokyklai atstovavo 8 kl. mokinė Kamilė Volungevičiūtė. Rajono etape užėmusi antrąją vietą, o regioniniame – pirmąją, Kamilė Volungevičiūtė pakviesta dalyvauti Lietuvos mokinių etninės kultūros respublikiniame ture.
Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė

User Rating: 0 / 5

DIDŽIUOJAMĖS II vietos laimėtoju -  2 klasės mokiniu Aivaru Skroblu.

Prizinę vietą jaunasis dailininkas iškovojo Respublikiniame piešinių konkurse.

2kl

Padeka m