Mokyklos kroso komanda rugsėjo 25 dieną vykusiose Kalvarijos savivaldybės moksleivių rudens kroso varžybose pasirodė labai sėkmingai. Iškovoti 9 medaliai. Kroso čempionais tapo Nojus Minevičius 5 kl., Brigita Rucevičiūtė 7 kl. ir Emilija Slavickaitė 9 kl. Sidabro medalius laimėjo Airidas Simanavičius 3 kl., Rusnė Klemaitė 5 kl. ir Kamilė Vasikonytė 8 kl. Bronza pasipuošė Skaistė Bieliauskaitė 5 kl., Viktorija Tamošiūnaitė 6 kl. ir Karolina Sizincovaitė 9 kl.

Kovo 17 d. Latvijoje vyko lengvosios atletikos tarptautinės „Kuldigos kauss taurės“ jaunių ir jaunučių varžybos. Jose labai sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos aštuntokė Emilija Slavickaitė. 200 metrų bėgimo distancijoje pagerino savo asmeninį rezultatą ir iškovojo garbingą antrąją vietą. Septintokė Kamilė Vasikonytė 1000 metrų distancijoje liko ketvirta. Sportininkes treniruoja Janina Kasputienė ir Vladas Komisaraitis.

Šiaulių universiteto gimnazija jau šeštą kartą organizavo respublikinį moksleivių festivalį-konkursą Daina.LT, kuris šiemet skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui. Renginių ciklo dalis - rašinio konkursas „Ar gera būti lietuviu?“ Mūsų mokyklos aštuntokė Kornelija Liauterytė (mokytoja N. Babeckienė) šiame konkurse laimėjo pirmąją vietą!

Konkurso sumanytojų siekis stiprinti moksleivių tautinės tapatybės jausmą, skatinti jaunuosius Lietuvos piliečius domėtis tautiškumu, etnokultūra. Buvo vertinamas rašinio minties originalumas, autentiško santykio su tautiškumu atskleidimas, savita lietuviškumo interpretacija, kalbos turtingumas, vaizdingumas, meninis įtaigumas.

Džiaugiamės, kad Kornelijai pavyko įveikti didelį būrį konkurso dalyvių iš visos Lietuvos! Sveikiname ir linkime sėkmės ateityje!

Mokyklos informacija

begimas

Lapkričio 24 dieną vyko XVII bėgimas Jono Basanavičiaus tėviškė (Ožkabaliai) –Bartninkų J. Basanavičiaus mokykla - daugiafunkcis centras. Šį sezoną tai buvo paskutinės bėgimo varžybos. Bėgikai turėjo įveikti beveik 6 km atstumą. Labai šauniai pasirodė mūsų mokyklos septintokė Kamilė Vasikonytė, vaikų grupėje iškovojusi čempionės vardą. Bėgime dalyvavo įvairaus amžiaus dalyviai. Mūsų mokyklos kūno kultūros mokytoja J. Kasputienė moterų grupėje laimėjo II –ąją vietą. Sveikinam bėgikes! Džiaugiamės jų puikiu pasirodymu!

Mokyklos informacija

Spalio 6-8 d.d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių ir sporto vilčių bokso žaidynės. Jose labai sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos devintokas Airidas Giedraitis ir  iškovojo vicečempiono vardą (treneris A. Bagdonavičius). Mokyklos bendruomenė sveikina Airidą ir linki ateityje dar svaresnių pergalių.

Boksas2 boksas1

J. Kasputienė, kūno kultūros mokytoja

Praėjusią savaitę Paryžiuje vykusiame Europos  kovos menų Muaythai čempionate mūsų mokyklos dešimtokas Lukas Grigaitis iškovojo  vicečempiono vardą. Mokinys patyrė daug įspūdžių, įgavo patirties tokio aukšto rango varžybose. Lukui ypač įsimintina kova, kurioje jis įveikė Turkijos atstovą. Kitoje kovoje su Čekijos sportininku pergalė irgi buvo arti, bet vis dėlto taškais nugalėjo priešininkas. Šiuo kovų menų sportu Lukas susidomėjo dar pradinėse klasėse, treniruotes lanko nuo aštuonerių metų. Šiuo metu vaikinas treniruojasi Marijampolės kovos menų sporto klube „Remeris“. Luką treniruoja treneris Remigijus Kulikauskas.

Spalio 7 d. vykusiose muaythai varžybose mūsų mokyklos dešimtokas Lukas Grigaitis finale nugalėjo Baltarusijos sportininką ir  iškovojo čempiono vardą bei teisę dalyvauti  Europos muaythai čempionate, kuris vyks Paryžiuje. Laikome kumščius ir linkime didžiausios sėkmės!!!

muaythai

J. Kasputienė, kūno kultūros mokytoja