23 m diplomas2

23 m diplomas1

23 m diplomas

Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šalies etape rungėsi 60 moksleivių – regioninio Olimpiados etapo nugalėtojų. Tarp jų - mūsų mokyklos 8 kl. mokinė Kamilė Volungevičiūtė, Sūduvos regione laimėjusi pirmąją vietą. Atlikdama testą, Kamilė olimpiadoje pademonstravo savo žinias apie Lietuvos etnografinių regionų tradicinę muziką, tautinį drabužį, tarmes ir patarmes, kulinarinį paveldą, kitas tradicijas ir pristatė vertinimo komisijai vaizdinę raišką bei etnokultūrinę veiklą. Mokinė sekė nuotaikingas Jono Basanavičiaus pasakas bei Suvalkijos krašto šnekta pristatė Sūduvos regiono tautinį kostiumą. Šalies etapo etninės kultūros olimpiadoje 7-8 klasių mokinių grupėje Kamilei skirta III vieta. Olimpiadai mokinę ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ilona Bendaravičiūtė.
Mokyklos inf.

padeka 1kl