Spalio 24 dieną 3 klasės mokiniai jau trečius metus iš eilės dalyvavo Europos sąjungos programavimo savaitės CodeWeek 2023 veikloje. ES programavimo savaitė yra visuomeninė iniciatyva, kuria skatinamas kūrybiškumas, problemų sprendimas ir bendradarbiavimas. Šios iniciatyvos tikslas yra populiarinti programavimą ir parodyti, kaip galima įgyvendinti idėjas programuojant. Savo veiklą mokiniai įtraukė į pasaulio Programavimo savaitės žemėlapį.

Trečiaklasiai integruotoje lietuvių kalbos ir literatūros bei informatikos pamokoje „Giminiški žodžiai“ bendradarbiaudami mokėsi atpažinti giminiškus žodžius, kūrė ir užrašė algoritmus. Edukaciniais Bee-Bot robotukais programavo kelią iki teisingo atsakymo. Važiuodami su robotuku surinko giminiškus žodžius. Pasiekę tikslą kartu su roboto emocijomis mokiniai parodė, kaip sekėsi jiems atlikti užduotį.
Programavimo savaitės integruotoje pamokoje mokiniai ugdėsi ne tik skaitmeninę ir pažinimo kompetencijas, bet ir problemų sprendimo, kūrybiškumo bei komandinio darbo kompetencijas. Už dalyvavimą programavimo savaitės CodeWeek veiklose visiems įteikti sertifikatai. Mokykimės programuoti ir kurkime savo ateitį kartu!

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė