Pagaliau baigėsi žiema! Džiaugiamės ne tik mes, bet ir mūsų mažieji draugai – paukšteliai. O kad jiems žiema nebūtų tokia baisi, 3 klasės mokiniai pakvietė tėvelius ir visus pradinukus padėti jiems peržiemoti. Mokiniai su tėvelių pagalba gamino medines ir tvarias lesyklėles. Stengėsi, kad visada ten būtų grūdelių, saulėgrąžų, kruopų. Net kiaulės koją Augustas pakabino! Vaikams buvo labai smagu stebėti, kaip paukšteliai puotauja. Mokiniai buvo labai smalsūs. Stebėjo, kokie paukšteliai atskrenda, skaičiavo, tyrinėjo, fotografavo. Trečiaklasiai pakvietė ketvirtokus kartu paklausyti Lietuvoje žiemojančių paukščių balsų ir sudalyvauti skaitmeninės platformos Wordwall viktorinoje „Lietuvoje žiemojantys paukščiai“.

Paukščių globa žiemą - tai puiki galimybė iš arčiau juos pažinti, mokintis atsakingumo, gerumo, vaizdžiai paaiškinti gamtoje vykstančius procesus ir puikus nusiraminimo būdas.

Mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė