Ankstų birželio 16-osios rytą, pasikrovę energija, geros nuotaikos užtaisu, entuziazmu, noru pažinti, pamatyti, išgirsti, pajausti, stebėti ir stebėtis, 47 mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai ir juos lydinčios mokytojos leidosi į įdomią ekskursiją. Keliavome link pajūrio, keltu kėlėmės į Smiltynę, lankydamiesi Jūrų muziejuje, žavėjomės eksponatais, aikčioti privertusiu milžinišku akvariumu, stebėjome jūros florą bei fauną. Vieningai pritarėme, jog jūra - gyvybės lopšys. Toliau traukėme į Nidą, pakeliui Juodkrantėje aplankėme Raganų kalną. Pasivaikščioję po Nidą, aplankę Nidos įžymybes, Parnidžio kopą, Saulės laikrodį, jachtų prieplauką, pasigrožėję mariomis, patraukėme namų link.

Ekskursija mokiniams paliko neišdildomų įspūdžių. Tačiau svarbiausia - turiningas laikas praleistas su draugais. Laikas, kuris sustiprina draugystę, moko padėti, globoti, užjausti, patarti. Laikas, pripildantis širdis bendrystės džiaugsmo.

1. Kelion prie jros

9 klasės auklėtoja Nijolė Bendaravičiūtė