Paskutinę advento savaitę mokykloje buvo gausu lengvo šurmulio, kuris mums priminė, jog vėl apkeliavome metų ratą ir pasitinkame gražiausias metų šventes. Pradinukai dalyvavo integruotame projekte „Šv. Kalėdų belaukiant“, kurio metu veiklos turėjome visi: klasių auklėtojai ir jų vadovaujami mokiniai puošė savo kabinetus, rašė laiškus Kalėdų Seneliui ir sveikinimus, siuvo kojines, karpė, piešė, klijavo, rinko įdomius faktus apie šv. Kalėdų tradicijas ir papročius, žaidė, šoko ratelius, dainavo, gamino Kūčių patiekalus, kepė medumi kvepiančius sausainius, žiūrėjo pačių pasirinktą filmą „Sniego laiškanešys“, dalyvavo įdomioje kalėdinėje viktorinoje. Projekto metu mokinius aplankė Kalėdų Senelis, kuris paliko dovanas po eglute. Kartu dirbdami ir kurdami sudarėme galimybę mokiniams ne tik realizuoti jų idėjas, išbandyti jėgas įvairiose veiklose ir kurti šventę sau bei aplinkiniams, bet ir prisidėjome prie estetiškumo, atsakomybės ugdymo, pabandėme visi drauge kasdienybę paversti švente, mokėmės šventine nuotaika dalintis su mokyklos bendruomene, tiesiog buvome drauge ir mokėmės vieni iš kitų.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė D.Simanavičienė