Rugsėjo 21 d. 5 klasės mokiniams vyko netradicinė žmogaus saugos pamoka, kurią vedė Kalvarijos bendruomenės pareigūnė Daiva Sinkevičienė. Pamokos tikslas – ugdyti mokinių atsakomybę už saugų elgesį, kad keliuose ir gatvėse būtų kuo mažiau nukentėjusių eismo dalyvių. Bendraudami su pareigūne, mokiniai sužinojo, kad dviratis ir paspirtukas privalo turėti tvarkingą stabdį, garso signalą, tinkamus atšvaitus. O šių transporto priemonių vairuotojui būtina dėvėti šalmą. Penktokai ne tik prisiminė saugaus ir atsakingo elgesio taisykles, bet ir dalyvavo varžybose. Dviratininkai ir paspirtukų vairuotojai varžėsi tikroviškose eismo situacijose. Mokiniai suprato, kad jei jie neskubės, tai gatvėmis visada saugiai riedės. Kaip ir gerai pasirodę sportininkai, taip ir mūsų mokyklos penktokai buvo apdovanoti prizais už puikias teorines ir praktinias žinias. Dėkojame pareigūnei Daivai Sinkevičienei už bendradarbiavimą.

Žmogaus saugos vyr. mokytoja Gerda Palšienė