Spalio 23 d. pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai startavo projekte „Sveikas vaikas“, kuris finansuojamas iš Kalvarijos sav. Visuomenės sveikatos rėmimo programos. Projekto tikslas – skatinti pradinių klasių mokinių ir jų tėvelių fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną. Socialinė pedagogė mokyklos bendruomenę supažindino su projekto uždaviniais bei numatomomis veiklomis bei pakvietė mokinius ir jų tėvelius dalyvauti viktorinoje „Pasuk makaulę“.

Protų mūšyje dalyvavo keturios mokinių ir dvi mamyčių komandos. Po atkaklios kovos nugalėjo „Gudručių“ komanda, kuriai atstovavo Luknė Ukelytė 1 kl., Agnė Volungevičiūtė 2 kl., Rasina Rucevičiūtė 3 kl. ir Edvinas Rucevičius 4 kl. ir „Lapių“ komanda, kuriai atstovavo Kristina Liaudanskienė ir Viktorija Bužinskaja. Visi viktorinos komandų dalyviai ir aktyviausi žiūrovai, teisingai atsakę į klausimus, buvo apdovanoti įvairiais prizais.

Smagu, kad mokinių tėveliai aktyviai ir noriai dalyvauja mokyklos bendruomenės gyvenime.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė