User Rating: 0 / 5

Šeštadienį vykusiame Kalvarijos krašto šventės bėgime „Bėgam už Kalvariją“ mūsų mokyklai atstovavo gausus 32 dalyvių mokyklos bendruomenės būrys – moksleiviai, buvę moksleiviai, mamytės ir tėveliai. Labai džiugu matyti mamytes ir tėvelius kartu rungtyniaujančius su savo atžalomis. Tai geriausias ugdymo, auklėjimo, sveikos gyvensenos nuostatų skiepijimo pavyzdys. Visi dalyviai puikiai įveikė 3 kilometrų ilgio distanciją, pasipildė energijos, geros nuotaikos, emocijų rezervus.

Vyresniųjų dalyvių (gim. 2003 m. ir vyresni) grupėje nugalėtojo vardą iškovojo buvęs mokyklos moksleivis Rolandas Rusevičius. Jaunesniųjų (gim. 2004 m. ir jaunesni) grupėje prizininkais tapo Nojus Minevičius (II vieta) ir Airidas Simanavičius (III vieta).

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esate tokie šaunūs, atsakingi, ištvermingi, atkaklūs ir nebijantys iššūkių. Padėka ir pagarba visiems, dalyvavusiems šventėje, ir tikiuosi, kad kitame bėgime bus dar gausesnis mūsų bendruomenės būrys. Nuoširdžiai ačiū!!!