Balandžio 2-oji - žymiojo danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Šią dieną mokykloje paminėjo ir pirmokai. Pirmiausia perskaitėme Kęstučio Kasparavičiaus kreipimąsi į knygų skaitytojus „Knygos padeda neskubėti“. Tada susipažinome su iliustruotos knygos gimimu ir patys bandėme sukurti tekstą ir jį išspausdinti virtualioje spaustuvėje, sudalyvavome viktorinoje apie H.K.Anderseną ir jo sukurtas pasakas. Po linksmos viktorinos mokiniai pasirinko jiems patinkančią knygelę, ją perskaitė ir mokėsi pristatyti savo draugams. Šioje netradicinėje dienoje dalyvavo ir penktokai, kurie supažindino pirmokus su knygų įvairove, skaitė pasakas ir pasiūlė dalyvauti viktorinoje „Ką žinau apie knygas?“. Šia veikla siekiame ugdyti jaunąjį skaitytoją, žadinti vaizduotę ir kūrybiškumą. Tikiu, kad mokinių kelionė po pasakų pasaulį tęsis ir toliau.

Pradinių klasių mokytoja Daiva Simanavičienė