Spalio 13 d. Jungėnų pagrindinėje mokykloje lankėsi Kalvarijos sav. administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Viktorija Kubiliūtė. Ji pristatė jaunimo savanorišką tarnybą, tarptautinių mainų bei savanorystės teikiamą naudą. Pamokos metu buvo pristatyta ir Kalvarijos sav. viešojoje bibliotekoje įsikūrusi atvira jaunimo erdvė „Vietukė“, kurioje kiekvienas jaunas žmogus laukiamas ir gali rasti sau mėgstamos veiklos. Jaunimo erdvės „Vietukė“ darbuotoja Jurgita Briunienė kalbėjo, kad čia mokiniai gali įgyvendinti savo idėjas, bendrauti su bendraamžiais, dalyvauti mėgstamose veiklose, atrasti save, spręsti rūpimus klausimus, savanoriauti. Mokiniams buvo išdalintos skrajutės, kuriose nurodytas adresas, telefono nr., el. paštas, darbo laikas, kita svarbi informacija.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė