Spalio 29 d. įvyko ketvirtokų susitikimas su Lietuvos vaikų rašytoja, žurnaliste Evelina Daciūte. Rašytoja pristatė savo kūrybos knygas, kurios moko ne tik skaityti, bet ir jausti, suprasti ir branginti svarbiausius dalykus gyvenime — draugystę, meilę, savęs pažinimą. Evelina atviravo, jog labai smagu, kai knygos yra aktualios ne tik Lietuvoje, bet ir svetur. Tuomet aplanko supratimas, jog kur vaikai begyventų, pagrindinės vertybės yra labai panašios. Susitikimo metu rašytoja skaitė ištraukas iš knygos "Duobė" , kurioje jautriai kalba apie mirtį. „Kai kalbame apie mirtį, tai kalbame apie dangų – viršų ir labai retai – apie gylį. Tad su šita knyga ir nėrėm gilyn.
Šiemet Vištyčio kraštas šventė ypatingą sukaktį – legendinio Vištyčio vėjo malūno 100 metų jubiliejų. Minint šimtmetį buvo surengtas respublikinis piešinių konkursas, kviečiantis mokinius iš visos Lietuvos meninėmis priemonėmis atskleisti savo požiūrį į šį istorinį statinį, jo reikšmę.
2025 m. piešinių konkurso pradinių klasių kategorijos nugalėtoja tapo 3 klasės mokinė LORELIJA GERGELYTĖ! Sveikiname🥰
Šiandien mokykloje 7–10 klasių mokiniams vyko prevencinės pamokos apie psichoaktyvių medžiagų žalą. Prevencines veiklas inicijavo Marijampolės visuomenės sveikatos biuras. Užsiėmimų tikslas – ugdyti mokinių sąmoningumą, skatinti atsakingą požiūrį į savo sveikatą ir padėti atpažinti galimas rizikas.
Spalio 27 d. pirmokėliams vyko edukacija „Sveiki dantukai " - apie burnos higieną ir taisyklingą dantukų priežiūrą.
Siekiant formuoti taisyklingus burnos higienos įpročius bei motyvuoti vaikus valyti dantis, pirmokus aplankė mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Santa Siderienė. Ji mokiniams papasakojo apie dantų priežiūrą, burnos higienos priemones. Specialistė, naudodama dantų muliažą, parodė ir papasakojo vaikams kaip reikia dantukus valyti, kokį šepetėlį naudoti, ką valgyt , kad dantukai būtų stiprūs ir sveiki.
2025 m. spalio 11-26 dienomis visa Europa minės ES programavimo savaitę EUCodeWeek! Ši jau daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti iniciatyva kviečia pasinerti į programavimo ir skaitmeninio raštingumo pasaulį. ES programavimo savaitė skirta visiems – mokiniams, mokytojams, tėvams, mokykloms ir programavimo entuziastams. Ketvirtokai tradiciškai prisijungė prie šios iniciatyvos ir tobulino skaitmeninius įgūdžius. Jaunieji programuotojai lavino kūrybinį mąstymą ir džiaugėsi naujais atradimais.
Spalio 24 d. mokykloje 6-10 klasių mokiniai organizavo renginį „Naktis mokykloje“. Visos nakties metu vyko smagios veiklos: kvadrato varžybos sporto salėje, karaokė, komandinės muzikinės užduotys, stalo žaidimai, slėpynės, šokiai – pokiai... Technologijų kabinete atsidarė tikrų tikriausios Helovyno moliūgų dirbtuvės – kiekvienas norintis turėjo galimybę išskaptuoti ar nuspalvinti savuosius moliūgus, kurie vėliau papuošė mokyklos erdves. Linksma atmosfera neleido atsipalaiduoti, tad ištvermingiausieji ryžtingai sulaukė brėkštančio ryto. Ši naktis prabėgo taip greitai, smagiai ir įdomiai, lyg tai būtų buvusi pati trumpiausia naktis metuose.
2 ir 3 klasės mokiniai lankėsi Jono Basanavičiaus tėviškėje Ožkabaliuose. Ten jie dalyvavo įdomioje integruotoje gamtos ir dailės pamokoje apie bičių gyvenimą. Vaikai sužinojo, kaip bitės gyvena, kokį svarbų darbą jos atlieka gamtoje ir žmogaus ūkyje.