User Rating: 0 / 5

2018 m. kovo 23 d. 7-10 klasių mokiniai kartu su neformaliojo švietimo organizatore N. Barkevičiūte dalyvavo tęstinio projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ technologijų ir kūrybinių industrijų krypties programoje „Lazerių technologijos“. Programą mokiniams pristatė vadovas Eduardas Žemeckis.

Šios programos tikslas – supažindinti mokinius su lazerių technologijomis, tyrimų ir technologinio pritaikymo praktika bei ateities perspektyvomis. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai susipažino su lazerių veikimo principais, lazerinės technikos galimybėmis ir įvairiais reiškiniais. Praktinėje dalyje mokiniai  detaliau susipažino su lazerių panaudojimu krašto apsaugos sistemoje, mokėsi saugiai naudotis lazeriais ir lazeriniais prietaisais bei išbandė lazerių veikimą.

Neformaliojo švietimo organizatorė Neringa Barkevičiūtė