Spalio 23 d. 6-10 klasių mokiniai dalyvavo Technologijų ir kūrybinių industrijų krypties edukacinėje programoje „Interaktyvusis dizainas ir technologijos“, kuri vykoVilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Programos vadovas - Algimantas Driežis.

Šia programa buvo siekiama supažindinti mokinius, kaip yra kuriami išskirtinio dizaino, paskirties ir funkcionalumo daiktai, bei paskatinti bandyti juos kurti patiems. Mokiniai susipažino su interaktyvaus dizaino pavyzdžiais, jų kūrimo bei gamybos užkulisiais. Kadangi interaktyvaus objekto apibrėžimas gana platus, vieno užsiėmimo metu buvo telkiamasi į vieno tipo objektą – kompiuterinius žaidimus, virtualius objektus. Išklausę teorinę dalį mokiniai turėjo galimybę praktiškai išbandyti įgytas žinias, kūrė interaktyvius objektus naudodamiesi paskirtomis technologinėmis priemonėmis.

Neformaliojo švietimo organizatorė Neringa Barkevičiūtė