2017 m. sausio 5 d. Kauno miesto savivaldybės salėje vyko respublikinio informatikos konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2016“, diplomų įteikimo šventė.Ją organizavo Švietimo ir mokslo ministerija, atstovaujama Ugdymo plėtotės centro, bei VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC). Konkurse dalyvavusiems mūsų mokyklos ketvirtos klasės mokiniams Gyčiui Grinevičiui ir Enrikai Enzelaitytei už puikiai įvertintus darbus buvo įteikti diplomai, o jų mokytojai Daivai Kazlauskienei - padėka.Apdovanojimų ceremonijoje moksleivius ir mokytojus sveikino Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto Kultūrų studijų ir etnologijos katedros doc. dr. Arūnas Vaicekauskas bei VšĮ Informacijos technologijų mokymo centro direktorė Skaidra Vaicekauskienė. Kauno kino centras „Romuva“ parodė nuostabius lėlinės animacijos filmukus, sukurtus Latvijoje.

Džiaugiamės originaliais ir kūrybiškais mokinių kompiuterinės grafikos piešiniais bei nuoširdžiai dėkojame mokytojai D. Kazlauskienei už  kryptingą, nuoseklų darbą su ugdytiniais, jų parengimą konkursui.  

 

Mokyklos informacija