Mokymasis netradicinėse aplinkose – viena iš galimybių vaikus sudominti bei motyvuoti. Tad gruodžio 2 dieną septintos klasės mokiniai buvo pakviesti dalyvauti linksmoje vokiečių kalbos pamokoje „Wir braten Kartoffeln“, kuri vyko technologijų kabinete.Ten mokiniai gavo užduotį – pagaminti bulvių patiekalą ir jį pristatyti. Užduotis buvo nepaprasta, nes mokiniai bendravo vokiečių kalba. Jie vokiškai skaitė produktų pavadinimus, aiškinosi, kaip ir kokį darbą turės atlikti. Pamokoje vyravo darbinis šurmulys: vieni serviravo stalus, ruošė indus, kiti skuto bulves, treti – kepė. Kiekvienas mokinys buvo atsakingas už tam tikrą veiklą, todėl darbas pamokoje vyko sklandžiai.

Šioje netradicinėje pamokoje mokiniai lavino vokiečių kalbų skaitymo, klausymo bei kalbėjimo įgūdžius, gilino gramatikos žinias, turtino žodyną bei ugdė savo konditerinius gebėjimus.

Mokytoja Ramunė Staniševskė