Gruodžio 16 dieną aštuntos klasės mokiniams vyko integruotos lietuvių kalbos, matematikos ir informacinių technologijų pamokos „Šv. Kūčių ir Kalėdų papročiai, tradicijos Lietuvoje." Šių pamokų tikslas – ugdyti mokinių kompetencijas bendradarbiaujant. Pamokose moksleiviai sprendė matematikos užduotis, dirbo su įvairaus pobūdžio tekstais, savarankiškai juos nagrinėjo, siejo su įgytomis tautosakos žiniomis ir atitinkamais tautosakos kūriniais, pristatė savarankiškai rinktą informaciją apie Šv. Kūčių ir Kalėdų tradicijas, papročius Lietuvoje. Dauguma mokinių darbus atliko kompiuterine programa „Microsoft Office Power Point “ ir pristatė skaidrių forma.

Šias integruotas pamokas organizavo matematikos vyr. mokytoja Roma Berteškienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ilona Bendaravičiūtė ir IT mokytojas Justinas Deveikis.

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė