Siekdami išsaugoti ir jaunajai kartai perteikti  protėvių tradicijas ir papročius 2016 m. gruodžio 9 d. Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai nuo pat ryto dalyvavo įvairiose veiklose. Technologijų mokytoja G. Knyzienė mokė velti iš vilnos bei kepti kalėdinius meduolius, pavaduotoja ugdymui N. Babeckienė supažindino su Advento tradicijomis, tikėjimais ir burtais, muzikos mokytoja N. Barkevičiūtė parodė lietuvių liaudies instrumentų, mokė žaidimų, adventinių dainų, mokyklos ūkvedė S. Razvickienė mokė gaminti kalėdines dekoracijas, bibliotekininkė D. Stanislovaitienė – karpinius. Džiugu, kad į mokyklą atvyko ir buvusi mokyklos darbuotoja J. Astašauskienė, kuri mokė mokinius verpti rateliu, o neformaliojo vaikų švietimo vadovas V. Kalinauskas pradinių klasių mokinius mokė gaminti molio gaminius.

Renginio pabaigoje pavaduotoja ugdymui apibendrino vykusias veiklas ir pakvietė visus mokinius ir mokytojus prie adventiškais valgiais kvepiančių stalų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems renginyje „Šventų Kalėdų belaukiant“.

Neformaliojo švietimo organizatorė                                    Neringa Barkevičiūtė