„Vanduo! Tu neturi nei skonio, nei kvapo – tavęs nė nusakyti neįmanoma, tavimi gardžiuojamės, nepažindami tavęs. Netinka sakyti, kad tu būtinas gyvybei, tu pats esi gyvybė. Tu pats didžiausias turtas pasaulyje...“

A. de Sent - Egziuperi

Kiekvienais metais kovo 22 dieną minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas yra suteikti žinių apie vandenį, jo svarbą žmogui, aplinkai, nusiteikti saugoti ir taupyti vandenį. Ši diena buvo paminėta ir mūsų mokykloje. Pradinių klasių mokiniai jau savaitės pradžioje pradėjo aktyviai veikti: pildė mąstymo žemėlapius, koridorių papuošė savo kurtais vandens lašeliais, sprendė kryžiažodžius, sakmėje ieškojo „šlapių“ žodžių, išbandė OR kodų paslaptis, kurie atskleidė įdomių faktų apie vandenį, perskaitėme laišką iš 2070 metų, kuris privertė susimąstyti apie vandens svarbą ir taupymą. Penktadienis buvo pati smagiausia veikla – eksperimentai su vandeniu. Ši veikla smagi kiekvienam, jos metu sužadinamas smalsumas, mąstymas, kūrybiškumas. Kiekviena klasė pristatė jiems patikusius ir įdomius eksperimentus vandens tematika. Mokiniai suprato, kad kiekvienas iš mūsų turime saugoti mūsų planetą Žemę ir vandenį, kuris yra gyvybės šaltinis.

Pradinių klasių mokytoja Daiva Simanavičienė