Kovo 15 d. mokykloje vyko šimtadienio šventė, kurią  devintos klasės mokiniai suruošė mokyklos dešimtokams. Netrūko linksmos nuotaikos, pašmaikštavimų, pačių netikėčiausių užduočių ir  kitokių linksmybių, kurias entuziastingai palaikė žiūrovai.

Dešimtokai neatsiliko, susirinkusiesiems padovanojo savo ruoštą programą: skambėjo dainos, linkėjimai. Nepamiršti buvo ir dešimt metų juos mokę bei auklėję mokytojai, kurie skirtingose nominacijose varžėsi su mokiniais. Įteikti diplomai: „Metų žmogus“, „Mokyklos džentelmenas“, „Mokyklos spindesys“, „Elegancija“, „Sportininkas“, „Metų fyfa“...

Šventę vainikavo devintokų ruoštos vaišės, į kurias buvo pakviesti  ir dešimtokai, ir mokytojai.

10 kl. auklėtoja S. Razvickienė