Kovo 15 dieną mokykloje lankėsi gydytoja Lina Braukylienė, kuri vyresniųjų klasių moksleiviams skaitė paskaitą lytiškumo ugdymo tema „Lytinis brendimas paauglystėje“. Paskaitos vyko atskirai mergaitėms ir berniukams. Lektorė suprantamai ir įtaigiai išaiškino, kaip tampama suaugusiais, akcentavo brendimo problemas, aptarė požiūrį į vyriškumą ir moteriškumą, kartu su mokiniais aiškinosi, kas trukdo pagarbiai kalbėti apie lytinį gyvenimą, apie paauglių rizikingą elgesį, apie lytiniu keliu plintančias ligas.

Mokiniai galėjo užduoti rūpimus klausimus ir apie tai padiskutuoti. Tiek mergaitėms, tiek berniukams paskaita labai patiko, nes buvo kalbama tomis temomis, kurios jiems aktualios ir svarbios.

N. Babeckienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui