Vasario 15 d.  mokyklos bendruomenė smagiai ir linksmai šventė Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Istorijos mokytoja V. Savčenkienė visus pasveikino su švente,  mokyklos bendruomenei priminė tikėjimą Lietuva, tikėjimą savimi, nenumaldomą ryžtą patiems kurti dabartį ir ateitį. Mokytoja visus paragino priimti Prezidentės kvietimą ir Lietuvos gimtadienį švęsti linksmai.

Ir tikrai šventė buvo linksma ir įspūdinga! Mokiniai iš anksto ruošėsi šiai ypatingai dienai – rinkosi jiems patinkančias dainas apie Tėvynę, gimtąjį kraštą, laisvę... Kiekviena klasė, pasipuošusi tautine atributika, iš širdies dainavo ir liaudies dainas, ir garsių kompozitorių sukurtas, dainuojamas žinomų dainininkų. Visos dainos skambėjo išskirtinai gražiai, nes dainuota iš širdies, ne vieną dieną repetuota... Ypatingą šventinį siurprizą pateikė devintokai ir dešimtokai paruošę bendrą dainą. Ir tai buvo gražus pavyzdys jaunesniųjų klasių mokiniams.

Šventės metu buvo pagerbti gabiausi mokiniai, įteiktos padėkos įvairių konkursų ir olimpiadų prizininkams. Mokyklos direktorė saldžiaisiais prizais apdovanojo koncerto dalyvius, dėkojo renginio vedėjams, mokiniams, tėveliams, klasių auklėtojoms ir mokytojoms – visiems, kurie įdėjo daug laiko ir jėgų ruošdamiesi šventei.