Mūsų mokykloje vyko įvairūs netradiciniai renginiai, skirti šiai dienai. Pačią pirmąją pamoką mokiniai buvo pakviesti susipažinti su šiek tiek neįprastais egzotiškais mūsų Žemės gyventojais – nariuotakojais. Juos pristatė Palangos insektariumo, vienintelio Lietuvoje specializuoto nariuotakojų zoologijos sodo, atstovai. Mokiniai klausėsi įdomių pasakojimų apie vorų, šimtakojų, skorpionų, gyvalazdžių, tarakonų gyvenimą, elgseną, vystymosi ciklą. Pamokos pabaigoje drąsiausieji galėjo rankose palaikyti šnypščiančiuosius Madagaskaro tarakonus. Šnypščiantis tarakonas - yra viena didžiausių tarakonų rūšių visame pasaulyje.

Žemės diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Žemės mėnuo tęsiasi, tad nepamirškime apie Žemę galvoti nuolat, o ne tik vieną dieną.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė