"Kai gauni dovaną, pilnėja tavo delnai, kai duodi ją kitam - pilnėja tavo širdis. Tad pripildykime savo širdis gerumo." Tokiais žodžiais penktokai ir jų auklėtoja Nijolė Bendaravičiūtė dedikavo dovaną bibliotekai. Pirmasis į kvietimą dalyvauti akcijoje „Knygų Kalėdos 2018" atsiliepė trečios klasės mokinys Edvinas Rucevičius. Antros klasės mokinys Gabrielius Adamavičius kartu su savo mamyte nupirko ir padovanojo labai reikalingą bibliotekai spalvingą vaikų enciklopediją. Biblioteka sulaukė dovanų iš mokytojų ir kitų bendruomenės narių: I. Bendaravičiūtės, N. Kupstaitienės, S. Razvickienės, N. Babeckienės, I. Zaveckės. Kai kurie mokiniai prisidėjo prie naujų knygelių įsigijimo pirkdami kalėdinius atvirukus.

Visiems nuoširdžiai dėkoju.00

Bibliotekininkė D. Stanislovaitienė