Tėvelių, klasės mokytojos skatinami trečiaklasiai dažnai lankosi mokyklos bibliotekoje, noriai bendrauja su bibliotekininke. Prieš keletą savaičių bibliotekininkė mus pakvietė susipažinti su naujai gautomis knygomis ir pažiūrėti K. Kubilinsko pasakos „Oželis kvaišelis“ inscenizaciją. Džiaugėmės rūpestingais seneliais, pykome ant melagio oželio, kurių vaidmenis atliko ketvirtokai Ernesta, Mantvydas, Vakaris, Titas, Lėja, Goda.

Bibliotekininkė mielai talkininkauja organizuojant netradicines pamokas. Gruodžio 3 d. lietuvių k. pamokoje susipažinome su Hansu Kristianu Andersenu. Ar galime įsivaizduoti savo vaikystę be jo pasakų? Tikriausiai ne, todėl ir trečiokai susidomėję klausėsi mokytojos pasakojimo apie rašytojo vaikystę, gyvenimą ir kelią į kūrybą. Įgytas žinias pasitikrino išspręsdami kryžiažodį. Bibliotekininkė plačiau supažindino su garsaus pasakininko asmenybe, jo pomėgiu karpyti, pristatė bibliotekoje esančias šio autoriaus knygas, perskaitė pasakų ištraukas. Gėrėjoms knygų iliustracijomis, sužinojome, koks matas yra colis. Perskaitytos pasakų ištraukos garantavo geras emocijas bei įkvėpė visuomet tikėtis tik geriausio. Žiūrėjome animacinį filmuką „Mergaitė su degtukais“. Ši istorija privertė susimąstyti, ar tai pasaka, ar tai tikrovė...

Trečiokai dėkingi bibliotekininkei už gražią draugystę ir tikisi, kad ji ir ateity padės vaikams atrasti dar daug įdomių pasakų!

3 klasės mokytoja Nijolė Kupstaitienė