Lapkričio 16 d. dešimtokai dalyvavo Marijampolės PRC organizuotame renginyje „Nacionalinė karjeros savaitė – 2018“. Susitikimo metu mokiniai apžiūrėjo PRC mokomąsias patalpas, išklausė paskaitą apie profesijų pasirinkimo galimybes, tolesnės karjeros perspektyvas. Mokiniai dalyvavo integruotoje pamokoje „Pasimatuok profesiją“ virėjo modulinėje programoje. Kartu su jau MPRC besimokančiais studentais bei jų mokytoja mokėsi gaminti sviestinius sausainiukus. Buvo iš tiesų gražu žiūrėti į susikaupusius dešimtokų veidus, kai jie kočiojo tešlą bei gamino įvairių formų sausainius. Iškepusiais savo rankų gaminiais noriai vaišinosi visi. Be virėjo profesijos mokiniai dar susipažino su apdailininko (statybininko), automechaniko, šaltkalvio, kasininko – pardavėjo profesijomis.

Tikiuosi, kad apsilankymas Marijampolės PRC padės dešimtokams apsispręsti renkantis tolimesnį savo gyvenimo kelią. Na, o už glaudų bendradarbiavimą su Marijampolės PRC mūsų mokyklai buvo įteikta padėka.

Karjeros ugdymo koordinatorė psichologė Nijolė Bendaravičiūtė