Po žiedavimo pamokos, kurią vedė žymi ornitologė I. Meškinytė, mokiniai apsilankė naujai įrengtame, moderniame ornitologijos muziejuje. Išmaniųjų technologijų dėka stebėjo paukščių migraciją ir kitus įdomius dalykus. Po ornitologinės stoties lankymo patraukė į Aukštumalos aukštapelkę. Vaikščiodami pažintiniu taku susipažino su aukštapelkei būdinga augmenija.Po žiedavimo pamokos, kurią vedė žymi ornitologė I. Meškinytė, mokiniai apsilankė naujai įrengtame, moderniame ornitologijos muziejuje. Išmaniųjų technologijų dėka stebėjo paukščių migraciją ir kitus įdomius dalykus. Po ornitologinės stoties lankymo patraukė į Aukštumalos aukštapelkę. Vaikščiodami pažintiniu taku susipažino su aukštapelkei būdinga augmenija.

Mokykloje surengta šios išvykos fotografijų paroda.

Biologijos mokytoja J. Rutkauskienė