Spalio 26 d., paskutinę dieną prieš mokinių atostogas, mokykloje nuo pat ryto šurmuliavo vaiduokliai, numirėliai, zombiai, skeletai, giltinės, mirusios nuotakos, mumijos ir kitos baisios būtybės. Dar labiau šiurpą kėlė ant sienų, laiptų, langų įsitaisę vorai, šikšnosparniai, pelės, baisiais dantimis grasino įspūdingi moliūgai.

Po pamokų visi mokiniai, pasivaišinę „numirėlio“ koše, rinkosi į šventę, kuri prasidėjo trumpu Helovyno kilmės istorijos ir tradicijų pristatymu. Tada kiekviena klasė vaidino baisias istorijas, inscenizavo pasakas. Savaip interpretuota „Raudonkepuraitė“, „Jonukas ir Grytutė“, „Velnio koja“, „Bernas ir nuotaka“, „Kareivio sapnas“ . Vaidinimai kėlė daug emocijų ir susidomėjimo. Žiūrovai plojimais ir šūksniais išreiškė nuomonę, kam turėtų atitekti apdovanojimas už gražiausią vaidinimą. Nuspręsta, kad didžiausio palaikymo sulaukė 5 klasės mokiniai. „Gražiausio kostiumo“ nominacija atiteko septintokui Lukui Štelkiui, o už įspūdingiausią moliūgą- žibintą apdovanojimus gavo 2 ir 6 kl. mokiniai.

Po nuotaikingos šventės vaikai neskubėjo namo, daugelis rinkosi žiūrėti siaubo filmą. Laikas prabėgo greitai, mokiniai su šypsenomis ir pilni gerų emocijų iškeliavo namo - taip prasidėjo rudens atostogos!!!

Mokytoja Ingrida Zaveckė