Spalio 11 d. Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione buvo minima Krašto apsaugos diena. Ta proga į Vytenio batalioną kariniu autobusu kartu su mokytojomis Vilija Savčenkiene ir Ingrida Zavecke vyko ir mūsų 9-10 klasės mokiniai. Vytenio bataliono bei Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovai pristatė mokiniams Lietuvos kariuomenę, Vytenio batalioną, buvo pademonstruoti ginklai ir ekipuotė. Bene daugiausiai įspūdžių ir emocijų sukėlė vaikinų ir merginų dalyvavimas rikiuotės pratybose kartu su šauktiniais kariais. Dalyviai pajuto, kas yra disciplina, tvarka, komanda. Po pratybų mokiniai lankėsi kareivinėse, susipažino su kareivių gyvenamosiomis patalpomis, ragavo sveiko ir skanaus kareiviško maisto.

Vėliau jaunuoliai apžiūrėjo Vytenio bataliono freskų salę bei muziejų, dalyvavo paskaitoje ir viktorinoje. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais su kariuomenės simbolika. Renginio pabaigoje visiems mokiniams įteikti diplomai, liudijantys apie dalyvavimą Krašto apsaugos dienos renginiuose.

Mokytoja Ingrida Zaveckė