Spalio 8 d. mokykloje vyko 1-6 klasių moksleivių bėgimo šventė „Atkurtai Lietuvai – 100“. Buvo rungtyniaujama 1-2, 3-4, 5-6 klasių moksleivių grupėse. Prie pačių mažiausių mergaičių prisijungė ir darželio parengiamosios grupės auklėtinės, kurios pasirodė labai šauniai.

1-2 klasių grupėje nugalėtojais tapo Gustė Grinevičiūtė ir Šarūnas Lietuvninkas, sidabro medaliais pasipuošė Karina Rucevičiūtė ir Karolis Būras, bronza atiteko Andrėjai Būraitei ir Gabrieliui Adamavičiui.

3-4 klasių grupėje čempionų vardus iškovojo Greta Jodaugaitė ir Airidas Simanavičius, antrąją vietą iškovojo Goda Rentalytė ir Brainas Petruškevičius, trečioji vieta atiteko Violetai Mičiulytei ir Emiliui Stanisevičiui.

5-6 klasių grupėje nugalėtojų vardus iškovojo Viktorija Tamošiūnaitė ir Nojus Minevičius, sidabru pasipuošė Ugnė Zenkevičiūtė ir Gytis Grinevičius, bronzos medaliais apdovanoti Ligita Rucevičiūtė ir Nojus Brokas.

Nugalėtojams ir prizininkams apdovanojimus įteikė mūsų mokyklos tėvų aktyvo mamytės Irma Simanavičienė, Marija Adamavičienė ir socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė. Nuoširdžiai dėkoju šventės pagalbininkėms: pradinių klasių mokytojoms, socialinei pedagogei Daivai, šeštos klasės moksleivei Enrikai. Ypač dėkoju visiems dalyviams ne tik sėkmingai įveikusiems bėgimo distanciją, bet ir pasisėmusiems sveikatos, pasidžiaugusiems nuostabia rudens diena. Jūs patys šauniausi!!!

Kūno kultūros mokytoja Janina Kasputienė