Biblioteka – pažinimų, atradimų ir bendravimo erdvė. Paskutinę balandžio mėn. savaitę vyko bibliotekų savaitės renginiai. Antros klasės mokiniai įtvirtino žinias, kas yra informacija, kaip ir kur jos galima ieškoti. Pirmos klasės moksleiviai buvo pakviesti klausytis pasakos „Pelenė“, kurios pagrindines herojes vaidino penktokės Gustė ir Viktorija. Pirmokai iliustravo minėtą pasaką ir surengė piešinių parodėlę. Aktyviausiems šios klasės skaitytojams Gabrieliui, Gustei ir Karinai įteiktos dovanėlės.

Penktos klasės mokiniai rungtyniavo protų mūšyje „Sukit, sukit galveles“. Abi komandos sėkmingai įveikė netikėčiausias užduotis.

Gegužės 26 dieną mokyklos bibliotekoje vyko viktorina „Neieškok žodžio kišenėje“, skirta 6 klasių mokiniams. Viktorinos dalyviai, dirbdami komandose bei atlikdami įvairias užduotis, pasitikrino literatūrines, istorines žinias, pademonstravo kūrybinius gebėjimus, sumanumą. Viktorinos metu šeštokai įgijo naujų žinių apie Lietuvos praeitį, kalbą, papročius, įžymybes, patyrė kūrybos džiaugsmą bei teigiamų emocijų. Mokiniai buvo labai patenkinti, kad literatūros pamokos buvo paįvairintos nuotaikinga viktorina.

Danutė Stanislovaitienė