Išmokę skaityti, pirmokai tapo aktyvūs mokyklos bibliotekos lankytojai. Juos domina visos spalvotos knygelės, ypač Linos Žutautės sukurtos Kakės Makės istorijos bei pasakojimai, kurių ištraukas skaitė lietuvių kalbos vadovėlyje.

Lietuvos bibliotekų savaitės proga mūsų bibliotekininkė pakvietė mažuosius skaitytojus į svečius. Ji paskaitė lietuvių pasaką „Pupa“. Mokiniai lenktyniavo, kuris pirmas surinks pabirusias pupeles. Jie neatsiliko nuo senelės ir taip pat pasėjo pupą.

Praėjus savaitei, pirmokai dibu dibu dibt  (kaip gužutis pas gervę) ir vėl į biblioteką – šįkart išgirdo K.Borutos pasaką „Gužutis ir gervė“. Daug kalbėjo apie paukščius, stengėsi atsakyti į visus užduotus klausimus. Linksmiausia buvo užrištomis akimis piešti gandrui snapą. Žaidė per muzikos pamokas išmoktą žaidimą „Garnys“.

Abiejų susitikimų metu nestigo geros nuotaikos ir vaikiško juoko. Ačiū bibliotekininkei už šiltą priėmimą.

1 klasės mokytoja Nijolė Kupstaitienė