Pažadinus, kas buvo užmigdyta,

Velykų saulė patekėjo rytą.

Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą

Ir vis toliau per dangų rieda…

Kaip ir kiekvienais metais mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai įsijungė į Naisių vasaros organizuojamą ir jau tradicija tapusį ,,Vaikų Velykėlių" konkursą. Visi draugiškai kūrė didžiulį Velykinį margutį, kuris papuošė mokyklos koridorių.

Po Šv. Velykų mokiniai susirinko į mokyklos kiemą nešini spalvingais margučiais. Nuo seno buvo tikima, jog visi sveiki ir stiprūs bus, jei per Atvelykį linksminsis. Tad pirmiausia visi pasisveikinome žaisdami žaidimus „Graži mūsų šeimynėlė“, „Ant kalniuko, ant pievytės“. Taip pat mokiniai prisiminė Velykų tradicijas ir papročius, aiškinosi, ką simbolizuoja kiaušinis, kokias marginimo technikas žmonės naudojo senovėje ir kokias naudoja dabar. Vėliau  vyko margučių nešimo šaukštais ir margučių ridenimo varžybos, margučių krepšinis. Kiekvienas mokinys, kuris dalyvavo margučių piešimo konkurse ir Atvelykio šventėje, gavo Naisių vasaros teatro muzikinio spektaklio „Melagių pilis“ DVD diskus.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė