Kovo 23 dieną 3 klasės mokiniai vyko į Marijampolės kraštotyros muziejų dalyvauti edukacinėje programoje „Margučio magija“. Mokiniai susipažino su Šv. Velykų papročiais, rišo suvalkietišką verbą, gamino Šv.Velykų stalo atributą - sviestinį avinėlį, rideno margučius, mokėsi atpažinti stipriausią kiaušinį, žaidė žaidimus.

Po to visi draugiškai patraukėme į  Multicentrą, kuris įsikūręs Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje. Multicentras - tai interaktyvaus mokymosi centras, skirtas mokslui ir pažinimui, kuriame siūlomos plačios veiklos sritys ir tyrinėjimai, susieti su naujausiomis informacinėmis ir kompiuterių technologijomis. Puikių darbuotojų dėka patyrėme daug nuostabių akimirkų: kūrėme muziką, pabuvome didžėjais, apsilankėme foto – video studijoje, kurioje įrengta erdvė profesionaliam fotografavimui ir pozavome fotografei. Taip pat išbandėme  kompiuterinių žaidimą konsolę Xbox. Bibliotekoje aplankėme parodą – konkursą „Spalvingas vabzdžių pasaulis“, skirtą Žemės dienai. Į mokyklą grįžome puikios nuotaikos ir pilni įspūdžių.