Priešgaisrinės priežiūros pareigūnai gerai žino, kad nelengva prisikviesti į prevencinius renginius suaugusiųjų auditoriją, tad tenka išnaudoti visas progas - bendruomenių susirinkimuose, seniūnijų rengiamose šventėse ir panašiai... Pamanėme, kad skleisti saugios gyvensenos žinias galėtume mokyklose vykstančių tėvų susirinkimų metu. Kovo 16 d. buvome pakviesti į Jungėnų pagrindinę mokyklą. Salėje susirinkusiems tėveliams ir pedagogams surengėme paskaitą „Mokykite vaiką saugiai elgtis“. Akcentavome, kad mokyti vaikus saugios gyvensenos reika nuo pat mažens. O geriausia šio mokymo priemonė teigiamas suaugusiųjų pavyzdys. Tad, rodydami akcijose darytas nuotraukas, aptarėme saugaus būsto klausimus, priminėme, kad maža žinoti taisykles, svarbiausia jų laikytis. Raginome susirinkusius atsakingiau pažvelgti į savo gyvenamojo būsto priešgaisrinę būklę. Kalbėjome, kad namuose pravartu turėti gesintuvą ir įsirengti dūmų signalizatorius. Parengėme ir išdalinome tėveliams atmintines „Mokykite vaiką saugiai elgtis“.

Marijampolės apskr. PGV VPP skyriaus inspektorė I. Barauskienė