User Rating: 0 / 5

Jungėnų pagrindinės mokyklos trečiokai prisijungė prie „Pasakos augimui. Asmenybės ugdymo užsiėmimai“ organizuojamos iniciatyvos ,,Pasakų iššūkis 2020”, kurios organizatorė yra Akvilė Sadauskienė. Iniciatyva vyks rugsėjo 21 - lapkričio 13 dienomis. Iniciatyvos tikslas - populiarinti pasaką, kaip ugdymo priemonę, siekiant vaikus sudominti pasakomis bei įtraukti į pasakų skaitymo procesą tėvų bendruomenę. Šiuo laikotarpiu mokiniai kasdien skaitys liaudies pasakas, atliks įvairias užduotis, kvies skaityti ir kitus pradinukus, šeimos narius. Kodėl tai svarbu? „ Nes būtent tokiuose tekstuose įaustas dvasinio augimo užtaisas, reikalingas žmogui susistyguoti, susivokti, atlėgti, ir pasirinkti teisingiausią jam kursą, arba tiesiog augti, nesvarbu, kokio amžiaus jis būtų, 6 mėnesių, ar 76 metų“.

 

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė

Pasaku isukis