Vasario 6 dieną mokyklos biblioteka svetingai atvėrė duris 10 klasės mokiniams. Bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka, skirta Klaipėdos krašto rašytojos Ievos Simonaitytės 120 – osioms gimimo metinėms paminėti. Mokiniai, peržiūrėję filmą “Ak, buvo visko…”, kalbėjo apie Ievos Simonaitytės gyvenimą, kūrybą, pristatė žymiausius kūrinius, skaitė rašytojos laiškus, rašytus Liudai Girai, diskutavo apie romanų “Aukštujų Šimonių likimas”,„Vilius Karalius“ sukūrimo paskatas, klausėsi aštuntos klasės mokinės Gustės Varnagirytės skaitomų ištraukų iš rašytojos biografinės trilogijos “O buvo taip”.

Mokyklos bibliotekininkė Danutė Stanislovaitienė kalbėjo mokiniams apie skaitymo naudą,  supažindino mokinius su bibliotekoje saugomomis Ievos Simonaitytės knygomis ir pakvietė apžiūrėti parodą, skirtą Klaipėdos krašto rašytojai.

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė