Mokykla neturi būti pasirengimas gyvenimui. Mokykla turi būti gyvenimas“.

(E. G. Chabardas)

Šiais mokslo metais 1-4 klasių berniukai  lanko  Gerumo mokyklėlės užsiėmimus, kuriuos veda socialinė pedagogė. Šių užsiėmimų tikslas - ugdyti socialinius ir gyvenimo įgūdžius. Tai prevencinė veikla, kuria siekiama išvengti tam tikrų socialinių problemų dar prieš joms atsirandant.

Užsiėmimų metu mokiniai mokosi pažinti savo ir draugų emocijas, bendrauti ir bendradarbiauti, kūrybiškai spręsti iškilusias problemas.

Socialiniai įgūdžiai įgyjami stebint ir modeliuojant aplinkinių elgesį bei gaunant grįžtamąjį ryšį apie savo elgesio pasekmes. Vaikai žaisdami, atlikdami kūrybines užduotis, spręsdami įvairių konfliktinių situacijų užduotis,  žiūrėdami filmuotą medžiagą – mokosi ir išbando naujus elgesio būdus. Užsiėmimai vyks iki mokslo metų pabaigos.

View the embedded image gallery online at:

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė