User Rating: 0 / 5

Gruodžio 20 d. mokykloje vyko tradicinis Kalėdinis krepšinio turnyras. Atrankinėse varžybose dalyvavo per 60 moksleivių, finalinėse - 28. Vaikinai rungtyniavo 5x5, o merginos 3x3 krepšinio varžybose.
     Rezultatyviausiais komandų žaidėjais tapo Ieva Pajaujytė, Aistė Šatkutė, Lukas Čiuplys, Arnoldas Juozaitis ir Edvinas Kavaliauskas.
Baudų metimo konkurse nugalėjo Kamilė Žukauskaitė ir Arnoldas Juozaitis. Antrąją vietą iškovojo Odeta Kuzmickaitė ir Erikas Ambrazevičius. Trečiąją - Lina Grigaitytė ir Rimvydas Būras.
     Tritaškių metimo konkurse pirmas buvo Arnoldas Juozaitis, antrąją vietą iškovojo Erikas Ambrazevičius, trečiojoje vietoje liko Edvinas Kavaliauskas.
     Poriniame metimų konkurse (2+3 tšk. per 3 minutes) nugalėjo Odeta Kuzmickaitė ir Arnoldas Juozaitis. Kamilė Žukauskaitė ir Denis Djačenko liko antri, o Ieva Pajaujytė ir Donatas Kalėda - treti. Snaiperio konkurse nugalėtoju tapo Osvaldas Dorinas.
     Kalėdinis krepšinio turnyras yra įgyvendinamo sveikatos projekto „Augu sveikas“, kurį finansuoja Kalvarijos savivaldybė, dalis. Už šio projekto lėšas nupirkti medaliai ir prizai, kuriuos iškilmingai įteikė mokyklos direktorė Dalė Skrupskienė.
     Specialiaisiais prizais buvo apdovanotas snaiperio konkurso nugalėtojas, jauniausias varžybų dalyvis, teisėjai ir sekretoriatas. Pastaruosius prizus įsteigė kūno kultūros mokytoja.
    Turnyrui teisėjavo sporto universiteto studentas praktikantas, buvęs mūsų mokyklos moksleivis Mantvydas Jonušis ir taip pat buvęs mokyklos moksleivis Renatas Pilipčikas. Labai šauniai sekretoriate darbavosi aštuntokės Odeta Kuzmickaitė ir Erlonda Bendoraitytė.
    Turnyrą organizavo ir vykdė kūno kultūros mokytoja Janina Kasputienė ir socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė.
    Nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą ir pagalbą organizuojant šitą sporto šventę. Jūs patys šauniausi !!!