User Rating: 0 / 5

Rugiagėlėmis pražydę laukai, prisirpusiomis žemuogėmis dvelkiantis oras, besišypsanti saulė birželio 21 d. pakvietė gausią mokyklos bendruomenę į Mokslo metų baigimo šventę. Mokyklos direktorė Ramunė Staniševskė pasidžiaugė, kad besibaigiantys mokslo metai buvo sėkmingi brandžiais mokinių pasiekimais, laimėjimais, tvirtomis ir nuolat puoselėjamomis mokyklos vertybėmis, darna bei stipriais tarpusavio ryšiais. Geriausiai besimokantiems ir garsinantiems mokyklos vardą tarptautiniuose, respublikiniuose, savivaldybės konkursuose ir olimpiadose mokiniams bei juos išugdžiusiems mokytojams buvo įteiktos padėkos, kiti apdovanojimai. Mokyklos bendruomenė dėkojo ne tik už puikius mokymosi pasiekimus, bet ir už gerą pamokų lankomumą, dalyvavimą neformaliojo švietimo veiklose. Tradiciškai nominuoti Geriausi Metų mokiniai. 5-6 klasių koncentre Geriausios Metų mokinės vardas suteiktas 5 klasės mokinei Justei Lenkauskaitei, 7-8 klasių koncentre - 7 klasės mokinei Gustei Grinevičiūtei bei 9-10 klasių koncentre - 10 klasės mokinei Kamilei Volungevičiūtei. Džiugu, kad mūsų mokykloje mokosi gabūs, aktyvūs, žingeidūs, kūrybiški mokiniai.

Šventės metu paskutinis skambutis nuskambėjo dešimtokams, kurie pakėlė sparnus naujam, kupinam svajonių, išbandymų ir įdomių patirčių skrydžiui. Gražiausius žodžius ir linkėjimus jiems skyrė pirmokai, devintokai, pirmoji mokytoja, klasės auklėtoja, tėveliai. Dešimtokai padėkojo mokytojams ir mokyklos darbuotojams. Atsisveikindami mokiniai savo mokyklai padovanojo dovaną – suoliuką ir pasodino du gražuolius pūkenius. Devintokams perduotas simbolinis mokyklos raktas.

Baigėsi dar vieneri mokslo metai, atnešę daug pasiekimų, džiaugsmo, malonių rūpesčių. Pailsėkite, paaukite, pasisemkite energijos bei stiprybės, mieli mūsų mokiniai ir mokytojai! Džiugios ir saugios visiems vasaros! Susitiksime rugsėjį!Mokslo met baigimo vent

10 klasės auklėtoja Nijolė Bendaravičiūtė