User Rating: 0 / 5

Baigiantis mokslo metams gausus 5-10 klasių mokinių būrys ir juos lydinčios mokytojos ankstų birželio 14-osios rytą išvyko į ekskursiją. Šįkart kelionės kryptis – Žemaitija. Baltučių sodyboje (Smilgių k., Plungės raj.), kurioje įsikūrusi skautų stovykla, mūsų laukė įdomios edukacijos. Mokiniai dalyvavo skautiškuose komandos sutelktumo, atminties, jėgos, greičio išbandymo užsiėmimuose, mokėsi kepti skautišką duonelę, „skrido“ virš vandens telkinio. Na, o drąsiausieji ir ištvermingiausieji savo jėgas bandė kopdami į 11 m aukščio laipiojimo sieną. Įspūdžių, jaudulio, adrenalino pliūpsnio pakako ir mažiems ir dideliems.

Atsisveikinę su svetingaisiais skautais patraukėme į pajūrį, kur grožėjomės nuostabia Baltijos jūra, maudėmės jos bangose, gaudėme saulės spindulius, mėgavomės šiluma, linksmai leidome laiką draugų būryje. Turiningai praleistas laikas pralėkė kaip viena minutė. Tačiau patyrimo džiaugsmas, puikios emocijos liks prisiminimuose dar ilgai.

Ekskursija 2024

10 klasės auklėtoja Nijolė Bendaravičiūtė