Balandžio mėn. 25 dieną 4 pamokos metu vyko akcija „Pasodink ąžuoliuką savo mokyklai“. Po žiemos antrokai surinko giles ir jas pasodino. Iš jų išdygo ąžuoliukai. Šiandien nutarėme: šalia mokyklos, pievutėje, tebus ąžuoliukų giraitė! Į mokyklos kiemą susirinkę pradinukai klausėsi pasakos apie ąžuolą. Sužinojo svarbiausius faktus apie šį Lietuvos stiprumo ir tvirtumo simbolį. Mokinukai savo rankomis pasodino ąžuoliukus. Jūs matysite – sužaliuos, suoš ąžuoliukai! Į mokyklą mokiniai grįžo kupini įspūdžių ir patyrę tikrai smagių akimirkų. Jie perdavė labai paprastą, bet prasmingą žinutę: nepamiršti saugoti gamtos ir mylėti medžius! Dėkojame pradinukams, jų mokytojoms, technologijų mokytojui už akcijos įgyvendinimą bei siekius grąžinti, turtinti mokyklos aplinką.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė