Dažnai girdime žodžius – tvarumas, tvarus gyvenimo būdas, tvari aplinka, bet ar žinome ir suprantame, ką tai reiškia?
Antradienį, balandžio 18 d. vyko integruota dailės ir žmogaus saugos pamoka aštuntos klasės mokiniams “Saugi ir tvari aplinka sveikam ir saugiam gyvenimui”. Mokiniai, dirbdami individualiai, porose ir grupelėse, aiškinosi tvarumo sąvoką, analizavo tvaraus vartojimo pavyzdžius, diskutavo, kaip galima prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo, rašė patarimus draugus, kaip saugiai ir tvariai gyventi, kad išliktum sveikas ir saugus. Kūrybiškumo komptenciją ugdė ieškodami idėjų ir dekoroduomi medvilninius pirkinių maišelius.
Mokiniai suprato, kad kasdieniniame gyvenime tvarumas susijęs su sąmoningu ir atsakingu vartojimu. Pamokos pabaigoje aptarėme, kas pavyko, ką reikia tobulinti, Nepamirškime, kad mūsų sveikata ir saugumas priklauso nuo aplinkos ir gamtos saugojimo!

Dailės mokytoja Zenona ir žmogaus saugos mokytoja Gerda