Vasario 24-ąją mokykloje nestigo geros nuotaikos – vyko vienas gražiausių ir nuotaikingiausių renginių – Šimtadienis. Tradicija tapęs dešimtokų taip laukiamas Šimtadienis kaskart stebina ir nepalieka abejingų. Ne išimtis buvo ir šis – linksma, spalvinga, išradinga šventė. Šimtadienis buvo parengtas liaudiška tema. Kiemelio šeimininkai – Motiejus ir Agota. Kiemelyje vyko dešimtokų varžytuvės dėl patekimo į karčiamą „Pas Motiejų“. Kaimo bernaičiai ir mergelės – devintokai – kvietė kiemelin dešimtokus pasivaržyti, parodyti raumens stiprumą, stuomens grakštumą, liežuvio lankstumą, kojų miklumą, skrandžio talpumą, proto žvitrumą, žodžio šmaikštumą. Varžytuvininkus ir susirinkusius svetelius linksmino kaimo kapelija „Jungėnų bezabrazija“. Po varžytuvių dešimtokams buvo įteikti pusatestačiai, Metų titulai, kiekvienas šventės kaltininkas gavo po indelį „Meilės vitaminų“ ir, svarbiausia, buvo įteiktas „Šimtadienio kalendorius“, kuris kiekvieną dieną primins, kad lieka vis mažiau ir mažiau dienų mokykloje... Ne iš kelmo spirti pasirodė ir dešimtokai – dovanų devintokams įteikė Laiko kapsulę su raštu, kuriame išdėstyti visi devintokų nuotykiai mokykloje. Po linksmybių kiemelyje šventės dalyviai ir sveteliai buvo pakviesti karčiamon, kur alkį malšino kaimiškais valgiais, troškulį nuliejo kaimiška gira, mėgavosi Šimtadienio tortu. Gražiausios Šimtadienio šventės akimirkos užfiksuotos fotoreportaže.

Dėkojame direktorės pavaduotojai ugdymui Gerdai Palšienei, dailės ir technologijų mokytojai Zenonai Valentienei, ūkvedei Genei Lisauskienei, mokyklos vairuotojui Rimantui Petrauskui, Jusevičių laisvalaikio salės vadovei Danutei Giedraitienei ir visiems prisidėjusiems už pagalbą rengiant šventę.

Šimtadienio organizatoriai devintokai