User Rating: 0 / 5

Kiekvienam iš mūsų patys brangiausi žodžiai yra Šeima ir gimtinė Lietuva. Nuo mažų dienų mes mokomės savo gimtąją kalbą, klausomės pasakų, kurias mums seka tėveliai vakarais, užmiegame niūniuodami lopšinę. Jau lankydami darželį išmokstame savo gimtosios šalies vėliavos spalvas ir mokomės giedoti tautišką giesmę. Mums svarbi mūsų šalies istorija, protėvių pasakojimai apie pilis ir piliakalnius, įdomios sakmės ir padavimai, kurių dėka susipažįstame su lietuvių tautosaka. Tik perduodami visa tai karta iš kartos mes išsaugosime savo gimtąją kalbą.
Ugdydami patriotiškumą ir norėdami, kad mokiniai domėtųsi savo gimtuoju kraštu ir Lietuvos istorija, Vilniaus ,,Spindulio“ progimnazija ir Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla, jau antri metai skatina mokinius dalyvauti Tarptautinėje kompiuterinių atvirukų parodoje konkurse ,,Vienas žodis – Lietuva“. Šio konkurso metu, mokiniai tyrinėja miestų ir miestelių istorijas, susipažįsta su kitų miestų herbais, kuria koliažus, nagrinėja lietuvių tautinius drabužius, plėtoja informacinių technologijų pažinimą. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos pirmokai. Tarp 1- 2 klasių Aida Kupčiūnaitė tapo 3 vietos nugalėtoja (informacija www.pedagogas.lt).

Pasivaikščioti po virtualią parodą ir pasidžiaugti 1-2 klasių mokinių darbais galite paspaudę šią nuorodą https://www.artsteps.com/view/6026c173e1433556c684f63c

Pradinių klasių mokytoja metodininkė D.Simanavičienė

0
0
0
s2smodern