Gruodžio 15 dieną Kalvarijos kultūros centre vyko V- osios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados savivaldybės etapas. Olimpiados tema „Etnografiniai regionai: tradicinė muzika, tautiniai drabužiai, tradicinė architektūra, kulinarinis paveldas ir regioniniai papročiai“. Olimpiadoje dalyvavo trys mūsų mokyklos mokiniai: Gustė Grinevičiūtė (6 kl.), Gabrielius Adamavičius (6 kl.), Kamilė Volungevičiūtė (9 k.). Moksleiviai atliko etninės kultūros pažinimo testą ir pristatė savo etnokultūrinę veiklą. 5 – 7 klasių mokinių grupėje II vieta skirta Gustei Grinevičiūtei, 8 – 10 klasių mokinių grupėje I vieta skirta Kamilei Volungevičiūtei. Sveikiname visus etninių vertybių puoselėtojus, o Kamilei linkime sėkmės Suvalkijos regioniniame etape!

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė