Šiandien visi Jungėnų pagrindinės mokyklos pradinukai, mokinių tėveliai dalyvavo puikiame Adventiniame renginyje . Renginio pradžioje tikybos mokytojos Renata Jarimavičienė paaiškino Advento, šv. Kalėdų reikšmę katalikams. Akcentavo dvasines vertybes. Ketvirtokai, vadovaujami muzikos mokytojos Sigitos Valaitienės, dainavo Adventines dainas. Deklamavo. Trečiokai ratavo Adventinį ratelį „Leliu kalėda“, trečiokė Erika visus popietės dalyvius pasveikino dūdele grodama šokį – ratelį „Graži mūsų šeimynėlė“. Antrokė Austėja nuoširdžiai deklamavo apie artėjančias šv. Kalėdas. Renginį vainikavo Advento vainiko prasmės išsiaiškinimas ir mokytojos Renatos simbolinis, kiekvieno širdį ir širdelę liečiantis Adventinio vainiko „pynimas“. Vaikai sužinojo, ką simbolizuoja keturios žvakutės, eglės šakutės, obuoliai, kankorėžiai ir riešutai. Bet...Tuo dar ši Advento diena nesibaigė...Visos klasės išskubėjo į savo klases pinti tikrųjų vainikų. Klasėse šeimininkavo mokinių tėveliai. Vyko tikros priešventinės „dirbtuvės“. Mokykla kvepėjo eglėmis, kepamais kalėdiniais sausainiais, kūčiukais... Ant langų atsirado šventiniai karpiniai.
Visi renginio dalyviai parsinešė į namus dalelę laukimo, ramybės ir vilties.

Laukiame šv. Kalėdų ir Senelio.