Lapkričio 25 d. 2 klasės mokiniai Kalvarijos viešojoje bibliotekoje dalyvavo netradicinėje edukacinėje pamokoje ,,Kuriu kitaip“. Integruotos dailės ir technologijų bei informatikos pamokos metu mokiniai susipažino ir išmoko naudotis naujos technologijos priemone – 3D rašikliu. Laikas nestovi vietoje. Kartu su juo keičiasi ir vaizduojamojo meno priemonės. Vaikai moka piešti pieštukais, flomasteriais ar lieti akvarele, o šiandien antraklasiai galėjo išbandyti 3D pieštuką su kurio galima kurti įvairias trimates figūras. 3D pieštuko veikimo principas yra labai paprastas. Skirtingai nuo įprastų rašymo ar piešimo priemonių, vietoje grafito naudojamas plastikas. Pirmiausiai vaikai flomasteriais nusipiešė monogramas. Tada praktiškai išbandė 3D rašiklio galimybes: pagal savo monogramas kiekvienas atidžiai ir atsakingai kūrė darbelį „Pakabuką“ iš spalvotų plastikinių siūlų. Pamokai pasibaigus mokiniai džiaugėsi kruopščiai ir kūrybingai atliktais darbeliais. Smagus rytmetis bibliotekos interaktyvioje erdvėje prabėgo nepastebimai. Džiugu, kad pirmasis pabandymas su 3D pieštukais vaikams labai patiko. Tai buvo puikiai praleistas laikas su naujais iššūkiais, patirtimis ir atradimais. Po edukacijos visi savo sukurtus darbelius išsinešė į namus.

Mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė