Nuo rugsėjo 21 dienos iki lapkričio 9 dienos Jungėnų pagrindinės mokyklos 1 ir 3 klasės mokiniai dalyvauja iniciatyvoje „Pasakų iššūkis 2022“, tikėdami pasakų galia augti ir auginti. Trečiokai jau moka skaityti, pirmokai dar tik mokosi, todėl vyresnieji mokinukai ėmėsi skaitovų vaidmens ir skaitė pasakas iš 2021 metų iniciatyvos pasakų rinkinio „Laimė“ ir 2022 metų rinkinio „Raudonas obuolys“. Buvo malonu stebėti, kaip su didžiuliu džiaugsmu ir jauduliu trečiokai stengėsi kuo gražiau paskaityti pasakas pirmokams. Pastarieji atidžiai jų klausėsi, stengėsi kuo geriau atsakyti į klausimus, kurių atsakymai glūdėjo tose išmintingose pasakėlėse. Visi drauge mokėsi rūšiuoti šiukšles, nes tai liepte liepė pasaka „Slyvos už šiukšles“.
Kviečiame ir kitus vyresniųjų klasių mokinius prisijungti prie iniciatyvos skaitant ar sekant pasakas!!!

Trečios klasės mokytoja Ramutė