Spalio 18 d. pradinukai smagiai dieną leido Druskininkuose. Pasivaikščiojome po miško muziejaus „Girios aidas“ teritoriją. Aplankėme A. Česnulio medžio skulptūrų parką: drožinių ekspoziciją vėjo malūne, kurį šeimininkas surentė savo rankomis; apžiūrėjome akmeninę Rūpintojėlių sieną – vienintelį parko eksponatą tebekuriamą menininkų iš visos Lietuvos; suradome žinomus personažus iš lietuvių rašytojų literatūrinių kūrinių.

Edukacinio užsiėmimo „Aš ir mano Čiurlionis“ metu mokiniai susipažino su M. K. Čiurlionio gyvenimu bei kūryba. Išgirdę daugybę įdomių faktų apie dailininko meno kūrinius, vaikai savo įspūdžius perkėlė ant popieriaus lakštų, sukurdami savo unikalų kūrinį įkvėptą M. K. Čiurlionio kūrybos. Piešė pastele, kurią taip mėgo ir savo paveikslams kurti naudojo M. K. Čiurlionis.
Senolių išmintis sako: „Nepažinsi žmogaus, kol pūdo druskos kartu su juo nesuvalgysi“. Druskos istorijos paslaptis mokiniai sužinojo edukacijos „Stebuklinga druskos galia“ metu, išgirdo įvairių įdomybių, stebuklų, pasidarė gydomųjų galių turinčių maišelių, kurie ne tik pagydys ar apsaugos „nuo blogos akies“, bet ir bus puikus prisiminimas apie apsilankymą Druskininkų miesto muziejuje.
Vaikai grįžo iš kelionės praturtėję ne tik žiniomis, bet ir smagiai praleidę laiką.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė